Rīgas mērs viesojas Vienas pieturas aģentūrā

17.05.2023
Rīgas mērs viesojas Vienas pieturas aģentūrā

Tiekoties ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta direktori Zaigu Pūci, Saliedētības pasākumu koordinācijas departamenta direktori Kristīni Kļukoviču un Vienas pieturas aģentūras vadītāju Zani Aluti, Rīgas domes delegācija Mārtiņa Staķa vadībā iepazina SIF Vienas pieturas aģentūras (VPA) ārzemniekiem darbību un attīstības ieceres.


Tikšanās laikā tika apspriesti galvenie veidi, kā kopīgi pilnveidot ārzemniekiem nepieciešamos pakalpojumus, lai visi ieceļotāji, kas par savu galamērķi izvēlējušies Latviju, justos gaidīti. Tas iekļauj ērtu un ātru klientu apkalpošanu – visu nepieciešamo pakalpojumu un informācijas saņemšanu vienuviet. Kopā ar pamatinformācijas saņemšanu un dokumentu kārtošanu, saņemt informāciju arī par nodarbinātības, izglītības, mājokļa, veselības aprūpes, valodas apguves u.c. iespējām dzīvesvietai izvelētajā pilsētā.


Lai īstenotu patiesi efektīvu, uz klienta vajadzībām vērstu apkalpošanas modeli, nepieciešama spēcīga sinerģija, izdalot galvenās vajadzības visām iesaistītajām auditorijām un pakalpojumu sniegšanas atbildības jomas. Strādāsim kopā, lai veidotu veiksmīgāku ārzemnieku sociālekonomisko iekļaušanos mūsu valstī un tās galvaspilsētā.


Vienas pieturas aģentūras pakalpojumu īstenošana tiek nodrošināta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda projekta ietvaros (līguma Nr. PMIF/13.1./2022/1/01). Finansējums piešķirts no Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda (75%) un Latvijas valsts budžeta (25%).

Atpakaļ uz sarakstu
Sazinies ar mums!
Tālrunis
+371 26959706 (I 8.30-18.00 II-IV 8.30-17.00 V 8.30-16.00)
Whatsapp
+371 26959706 (Whatsapp)
Adrese
Raiņa bulvāris 15, Rīga
Aizvērt