Par mums

 

Sabiedrības integrācijas fonda Vienas pieturas aģentūra ir Eiropas Savienības un Latvijas valsts finansēts projekts, kura ietvaros tiek sniegta informatīva un praktiska palīdzība iebraucējiem Latvijā. Mūsu filiāles atrodas Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Daugavpilī un Valmierā. Mūsu mērķis ir nodrošināt savlaicīgu un mērķtiecīgu konsultatīvo un praktisko atbalstu iebraucējiem, tostarp, mutisku un rakstisku tulkošanu, juridisko palīdzību un psihologa un psihoterapeita konsultācijas, sekmīgākai socioekonomiskai iekļaušanai Latvijā.

 

Vienas pieturas aģentūras klienti ir trešo valstu pilsoņi un starptautiskās aizsardzības saņēmēji, kuri likumīgi uzturas Latvijā. Mūsu galvenais uzdevums ir sekmēt šo iebraucēju iekļaušanos sabiedrībā un tās saliedētu attīstību, izmantojot vienotu pieeju integrācijas jautājumos. Lai to paveiktu, aģentūras darbinieki sadarbojas ar pārstāvjiem no valsts un pašvaldību iestādēm, nevaldības organizācijām, augstskolām un uzņēmējdarbības vides.

 

Mūsu misija

 

Vienas pieturas aģentūra nodrošina konsultācijas un atbalstu trešo valstu pilsoņiem un starptautiskās aizsardzības saņēmējiem, kuri likumīgi uzturas Latvijā. Pakalpojuma mērķis ir nodrošināt visplašāko informācijas klāstu un atbalstu vienuviet – Vienas pieturas aģentūrā.

Mūsu galvenie darbības virzieni: konsultāciju sniegšana klātienē un attālināti, mutiski un rakstiski tulkojumi, juridiskā palīdzība, pārmaiņu aģenta pakalpojumi ar individualizētu atbalstu. Piedāvājam arī psihologa un psihoterapeita individuālās konsultācijas.

Vīzija
Vienas pieturas aģentūras vīzija ir būt par mūsdienīgu, profesionālu līderi visaptverošu konsultāciju un atbalsta pakalpojumu sniegšanā trešo valstu pilsoņiem un starptautiskās aizsardzības saņēmējiem, kas par mītnes zemi izvēlējušies Latviju.
Mūsu vērtības
Cilvēks kā vērtība  ir centrā
Cilvēks kā vērtība ir centrā
Atvērtība jaunajam,  attīstībai un dažādībai
Atvērtība jaunajam, attīstībai un dažādībai
Zinātkāre kā motivācija  un izaicinājums
Zinātkāre kā motivācija un izaicinājums
Ilgtspēja, rīkojoties jēgpilni un ar skatu nākotnē
Ilgtspēja, rīkojoties jēgpilni un ar skatu nākotnē

Aģentūra īsteno Eiropas Savienības Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda (75 % finanšu atbalsts) un Latvijas valsts budžeta (25 %) finansētu programmu. Līguma Nr. PMIF/13.1./2022/1/01.

 

 

Sazinies ar mums!
Tālrunis
+371 26959706 (I 8.30-18.00 II-IV 8.30-17.00 V 8.30-16.00)
Whatsapp
+371 26959706 (Whatsapp)
Adrese
Raiņa bulvāris 15, Rīga
Aizvērt