Psihologa un psihoterapeita pakalpojumi

Vienas pieturas aģentūra saviem klientiem piedāvā bezmaksas profesionālas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, kas pieejamas individuāli kā pieaugušajiem, tā arī bērniem un ģimenēm. Pakalpojums ir izstrādātas, lai sniegtu psiholoģisko atbalstu, uzlabotu personas emocionālo stabilitāti un veicinātu  adaptācijas spējas kopumā.

Papildus, pēc individuāla pieprasījuma, var pieteikt psihologa vai psihoterapeita atzinumu iesniegšanai valsts institūcijās vai organizācijās.


Kurš var saņemt pakalpojumu un kā to pieteikt?

Vienas pieturas aģentūras psihologa vai psihoterapeita pakalpojumi ir pieejami trešo valstu pilsoņiem, kuri saņēmuši tiesības uzturēties Latvijas teritorijā, un personām, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība (bēgļi, personas, kurām piešķirts alternatīvais statuss, un patvēruma meklētāji) un kuri likumīgi uzturas Latvijā.

 

Pakalpojumu pieteikt ir iespējams pie pārmaiņu aģentiem Rīgā un reģionos, slēdzot pakalpojuma līgumu par sadarbību ar pārmaiņu aģentu

 

Kā pakalpojums tiek nodrošināts?

Psihologa un psihoterapeita konsultācijas tiek organizētas:

  • Klātienē visos reģionos (Rīgā, Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē)
  • Tiešsaistē

 

Kādā valodā pieejamas konsultācijas?

Aģentūras piesaistītie psihologi un psihoterapeiti konsultācijas spēj nodrošināt latviešu, krievu un angļu valodās.

 

Tāpat  nepieciešamības gadījumā pēc klienta pieprasījuma piedāvājam iespēju piesaistīt arī tulku, lai ikviens, neatkarīgi no valodas barjerām, varētu saņemt kvalitatīvu atbalstu no mūsu speciālistiem.

Sazinies ar mums!
Tālrunis
+371 26959706 (I 8.30-18.00 II-IV 8.30-17.00 V 8.30-16.00)
Whatsapp
+371 26959706 (Whatsapp)
Adrese
Raiņa bulvāris 15, Rīga
Aizvērt