Mutiskie un rakstiskie tulkojumi

Vienas pieturas aģentūra nodrošina tulkošanu mutiski un rakstiski vairāk nekā 24 valodās, izņemot krievu un angļu valodu. Tulkošanas pakalpojumi pieejami arī izmantojot elektroniskos resursus: telefoniski, Whatsapp, Facebook, ZOOM u.c.

 

Mutiskā tulkošana

Nodrošinām tulkošanu trešo valstu pilsoņiem, lai tie varētu sazināties ar privātpersonām un dažādu organizāciju darbiniekiem, tai skaitā namīpašniekiem, darba devējiem, ārstiem u.c. Mutiskā tulkošana pieejama gan attālināti, gan klātienē.

 

Rakstiskā tulkošana

Rakstiski tulkojam dažādus dokumentus, piemēram, dzimšanas, miršanas vai laulību apliecību, diplomu par iegūto izglītību, medicīniskus, juridiskus un citus dokumentus.

 

Nodrošinām oriģinālteksta satura pilnīgu atveidi mērķvalodā. Piesakot tulkojumu, ir jāiesniedz pilnīga dokumenta kopija. Ja nepieciešams, nodrošinām notariāli apliecinātu tulkojumu, ko sniedz zvērināts notārs.

 

Kurš var pieteikt pakalpojumu?
Vienas pieturas aģentūras tulkošanas pakalpojumu var saņemt:

 

  • trešo valstu pilsoņi, kas saņēmuši tiesības uzturēties Latvijas teritorijā, un personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība un kuras likumīgi uzturas Latvijas teritorijā;
  • valstiskas un nevalstiskas organizācijas, biedrības.

 

Mutiskās tulkošanas veidlapa pieejama šeit. Aizpildot veidlapu, nepieciešams norādīt pakalpojuma datumu, vietu, laiku un iemeslu, kā arī to, vai tulkošana nepieciešama attālināti vai klātienē.

 

Rakstiskās tulkošanas veidlapa pieejama šeit. Aizpildot veidlapu, nepieciešams norādīt laiku, kad tulkojumam jābūt gatavam un valodu, kurā jātulko iesniegtais teksts.

 

Kā pieteikties?

Tulkošanas pakalpojumu iespējams pieteikt klātienē Vienas pieturas aģentūras telpās Raiņa bulvārī 15, Rīgā, vai nosūtot aizpildītu pieteikumu uz e-pastu [email protected]

Kontakti
Tulku koordinators
Tālrunis: +371 26800377
Sazinies ar mums!
Tālrunis
+371 26959706 (I 8.30-18.00 II-IV 8.30-17.00 V 8.30-16.00)
Whatsapp
+371 26959706 (Whatsapp)
Adrese
Raiņa bulvāris 15, Rīga
Aizvērt