Pārmaiņu aģenta pakalpojumi

Pārmaiņu aģents nodrošina individualizētu visaptverošu atbalstu un palīdz trešo valstu pilsoņiem, kuri tikko ieradušies Latvijā vai arī šeit dzīvo jau kādu laiku. Palīdzam arī tiem, kuri plāno pārvākties uz dzīvi Latvijā, piemēram, orientēties Latvijas izglītības sistēmā, atrast latviešu valodas kursus, saprast nodokļu sistēmu, izveidot CV, lai atrastu darbu, risināt migrācijas jautājumus utt.

 

Pārmaiņu aģents: 

 

  • Sniedz atbalstu klientam ikdienas situāciju risināšanā, organizējot un piesaistot nepieciešamo palīdzību.
  • Nodrošina atbalstu klientam integrācijas un iekļaušanās procesā, palīdz apgūt nepieciešamās prasmes un iemaņas veiksmīgai dzīvei Latvijā.
  • Nepieciešamības gadījumā piesaista tulkus (pieejama gan mutiskā tulkošana, piemēram, dodoties kopā pie ārsta, gan rakstveida tulkojumi) un juristus konsultēšanai par dažādiem jautājumiem. Nodrošina ar psihologa atbalstu gan klientu, gan viņa bērnus, palīdzot justies droši, tapt sadzirdētam un veidot veiksmīgu dzīvi Latvijā.

 

Par tikšanās laiku aicinām vienoties iepriekš, zvanot pa tālruni Vienas pieturas aģentūrai vai pieteikties mājaslapā, vai arī rakstot uz e-pastu [email protected]

 

Sazinies ar mums!
Tālrunis
+371 26959706 (I 8.30-18.00 II-IV 8.30-17.00 V 8.30-16.00)
Whatsapp
+371 26959706 (Whatsapp)
Adrese
Raiņa bulvāris 15, Rīga
Aizvērt