Vienas pieturas aģentūras pārstāvji piedalās reģionāla un nacionāla mēroga pasākumos

31.10.2023
Vienas pieturas aģentūras pārstāvji piedalās reģionāla un nacionāla mēroga pasākumos

VPA darbinieki oktobrī ir pilnveidojuši zināšanas un prasmes, kā arī piedalījušies dažādos pasākumos, informējot par aģentūras sniegto pasākumu klāstu un veicinot VPA atpazīstamību.


VPA Jelgavas filiāles pārstāves piedalījās biedrības “Gribu palīdzēt bēgļiem” 17. oktobrī rīkotajā pieredzes apmaiņas pasākumā Tukumā par Ukrainas civiliedzīvotāju uzņemšanas jautājumiem un pasākuma laikā prezentēja aģentūras darbību. VPA Liepājas filiāles pārstāves 19. oktobrī piedalījās Liepājas Universitātes starptautiskās nedēļas pasākumā: “How to enhance cooperation between people from different countries in the higher education: improve your intercultural competence”, lai iepazīstinātu ar aģentūras darbību Kurzemes reģionā un ārzemju studentiem piedāvāto atbalstu. Savukārt VPA centrālā – Rīgas biroja– pārstāves 26. oktobrī piedalījās biedrības “Gribu palīdzēt bēgļiem” rīkotajā pieredzes apmaiņas pasākumā par Ukrainas civiliedzīvotāju integrācijas jautājumiem Ķekavā.


Rīgas filiālē mēnesī sniegto individuālo konsultāciju skaits saglabājas stabils, kas oktobrī, līdzīgi kā septembrī, ir pietuvojies 300. Tikmēr Liepājas filiālē oktobrī sniegtas 69 individuālās konsultācijas un Jelgavas filiālē – 44.


Klientu pieredzes stāsts


Kāds precēts pāris no trešās valsts, kam, pateicoties VPA klientu konsultantu iesaistei, oktobrī izdevās saņemt uzturēšanās atļaujas kā bezvīzu valsts pensionāriem, ar pateicību pauž: “Vienas pieturas aģentūras klientu konsultantes ir lieliskas! Mums radās iespaids, ka izturējāties pret mums kā pret tuviem radiniekiem. Liels paldies par pūlēm un ieguldīto darbu uzturēšanās atļauju ieguves procesa atvieglošanā!”


Vienas pieturas aģentūras pakalpojumu īstenošana tiek nodrošināta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda projekta ietvaros (līguma Nr. PMIF/13.1./2022/1/01). Finansējums piešķirts no Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda (75%) un Latvijas valsts budžeta (25%).

Обратно к списку
Связаться с нами!
Телефон
+371 26959706 (I 8.30-18.00 II-IV 8.30-17.00 V 8.30-16.00)
Whatsapp
+371 26959706 (Whatsapp)
Адрес
Raiņa bulvāris 15, Rīga
Aizvērt